Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Καθρέφτης 202 πιάτο 10mm βαθμός 201 316l ανοξείδωτου βαθιών σχεδίων ASTM
| Πρότυπα: | JIS, ASTM, DIN, ΤΟ EN, JIS, AISI, ΜΒ, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 3.0100mm |
0.123.0mm επιφάνεια BA πιάτων 2B φύλλων ανοξείδωτου πάχους 310S 309 cold-rolled
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, το EN |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Τελειώστε: | 2B/BA/Mirror/HL/No.1 |
πάχος 0.3120mm πιάτο φύλλων ανοξείδωτου επιφάνειας AISI 310 316 No.1 2B
| Μήκος: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm/1219mm/1250mm |
| Πάχος: | 0.3120mm |
ASTM 201 cold-rolled 409L φύλλο 3mm πιάτο Inox ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 409L 420 |
| Πάχος: | 0.4mm-6mm/3mm100mm |
316 201 cold-rolled PVC 1219 X 2440 καθρεφτών πιάτων φύλλων ανοξείδωτου
| Τεχνικές: | τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος. |
|---|---|
| Βαθμός: | 200series/300series/400series |
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
φύλλο 1/8 ανοξείδωτου 3mm 10mm cold-rolled» πιάτα 3/16 304 και 316 ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33MM, 3MM100MM |
| Μήκος: | 10006000mm |
φύλλα πιάτων ανοξείδωτου πάχους 0.5mm 201 Hairline διακοσμητικός βαθμού
| Πρότυπα: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πάχος αποθεμάτων: | 0.5mm80mm |
ΑΙΣΙ 2β αριθ. 1 0,3 χιλιοστών φύλλα από χάλυβα Sus 201 304 304l 316 316l 321 430 904l 4x8 2205 2507
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
Άκρη 3.0mm μύλων γυαλισμένη κατασκευή βιομηχανίας φύλλων 904L SS ανοξείδωτου 2B
| Πρότυπα: | JIS, ASTM, DIN, το EN, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN, κ.λπ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 904 |
| Πάχος: | 0.33.0mm |
0,25 χιλ. 0,2 χιλ. 0,1 3mm 302 Sstainless χάλυβα χιλ. επιφάνειας φύλλων 2B
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 315mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 100500mm |

