Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
201 304 316 Αριθ. 4 2β 8k Ατσάλινη περιστροφή ISO πιστοποιημένος κατασκευαστής τιμές χονδρικής
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
1mm 2mm 3mm πάχος 304 - 310s ASTM A240/ASME SA240 Ζεστό έλαση περιστροφής από ανοξείδωτο χάλυβα
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 6001500mm |
| Δάχος: | 0.120.2mm |
Κρυοτρολίστη πλάκα από χάλυβα 304 201 316l 301 410 309s 310s Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα σε τροχιά
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
1mm παχύ 304 430 904L 2b Ba φωτεινό χαλύβδινο στρώμα για μαγειρική
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |
201 202 304 304l Διακοσμητικό φύλλο οροφής από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
316 Διοχέτευση 0,6 mm πάχος αριθ. 1 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλοπίνακα από χάλυβα 6m μήκος
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |

