Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
316h φύλλων 2400 X 1200 ανοξείδωτου 316 3mm 2mm διπλό πιάτο 4x8
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
AISI 304 cold-rolled φύλλο 100mm ανοξείδωτου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο μερών μετάλλων
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
JIS πιάτο φύλλων ανοξείδωτου ASTM 304 316 310S με την επιφάνεια HL
| Υλικό: | 304 /304L /316 /316L / 321/309S/310S/904L |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
| Μήκος: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
Το SS 2B αντανακλά την ελασματοποιημένη εν ψυχρώ επιτροπή φύλλων 317L 410S ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Το SS 2B αντανακλά τα ελασματοποιημένα εν ψυχρώ φύλλα 3000mm ανοξείδωτου 316Ti μήκος
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
φύλλο ανοξείδωτου 3000mm 316 cold-rolled για την κατασκευή
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Φύλλο ανοξείδωτου πιάτων ASTM JIS 430 cold-rolled για τη χημική βιομηχανία
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Cold-rolled φύλλο 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L πιάτων ανοξείδωτου BA TISCO
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 904L 304L 304 321 316L |
| Πάχος: | 0.10.5mm ή όπως απαιτείται |
cold-rolled φύλλο BA Surface1250X2500mm πιάτων ανοξείδωτου 0.1mm AISI 904L
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 904L 304L 316L |
| Πάχος: | 0.10.5mm |
πιάτο 16 καθρέφτης 100mm ανοξείδωτου 317 904L επιφάνειας 4x8 BA μετρητών 2B
| Πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Πάχος: | 0.253.0mm, 3.0100mm |

