Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Το Tisco 201 310S 3.0mm cold-rolled το φύλλο χάλυβα στη σπείρα 304 επιφάνεια 202 μετάλλων 2B
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Πάχος: | 3.0 -4,0 ή ως σας αίτημα |
0.25mm cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου DIN 316 310S για τη βιομηχανική χρήση
| Πάχος: | 0.33mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/ HL 2$ο 1D BA NO.1/NO.4/8K/ |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Cold-rolled φύλλο 316L ανοξείδωτου συνήθειας μέγεθος με την επιφάνεια HL
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 316/ 316L |
| Πάχος: | 0.3200mm |
Cold-rolled πιάτο 1500mm φύλλων ανοξείδωτου ASTM JIS EN πρότυπα 201 316
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Πάχος: | 0.2-3.0 ή περισσότερο από 3.0mm |
λεπτό 0.5mm ανοξείδωτου 316L cold-rolled 904L πάχος φύλλων για την οικοδόμηση
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 2mm20mm ή προσαρμοσμένος |
Δυνατότητα εκμετάλλευσης
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
| Δάχος: | 0.12-0.2mm, μπορεί να προσαρμοστεί. |
304 cold-rolled φύλλα 4x8 ASTM 0.28.0mm 2B στίλβωση ανοξείδωτου που τελειώνουν
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2~8.0 χιλ. |
| Μήκος: | 1200~6000 χιλ. |
304 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
0.3mm 0.5mm καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου πάχους 316Ti 304 ο 301 cold-rolled τελειώνει
| Υλικό: | SS 316TI |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
| Πάχος: | 0.3mm5mm |
cold-rolled φύλλο 430 ανοξείδωτου 0.8mm πάχος βαθμός
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS 430 |
| Πάχος: | 0.3/0.8mm |

