Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Πυκνά 304 cold-rolled πιάτο 20mm ανοξείδωτου φύλλα Inox
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος |
| Τελειώστε: | No.1 |
Επιφάνεια καθρεφτών πιάτων ανοξείδωτου Pvd 18k 0.15mm cold-rolled που βουρτσίζεται
| Πρότυπα: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 316Ti |
| Πάχος: | 0.123.0mm ή προσαρμοσμένος |
316L Hairline 304 cold-rolled φύλλο 16 ανοξείδωτου επιτροπή μετρητών
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
17-7 διακοσμητική λουρίδα 40mm ανοξείδωτου pH καυτή - κυλημένος
| Βαθμός: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15mm - 4.00mm |
| Μήκος: | 10006000mm |
201 202 304 316 cold-rolled 316L πιάτα ανοξείδωτου 1.5mm παχιά φωτεινή επιφάνεια 2BA
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
| Βαθμός: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
Cold-rolled φύλλο 3.0mm πιάτων εμπορευματοκιβωτίων ανοξείδωτου σχισμών άκρη για Decorationwith
| Κώδικας HS: | 7219340000 |
|---|---|
| πλάτος: | 10002000mm |
| Πάχος: | 0.253.0mm |
ASTM 201 πιάτο 6mm ανοξείδωτου μέταλλο 430 με το μύλο ποδιών 4*8 τελειώνει
| Προσαρμοσμένο πλάτος: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αντοχή στη διάβρωση σε υψηλή θερμοκρασία |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
3/32» το ανοξείδωτο 303 310 316 καλύπτει 200mm 20mm φύλλο SS 0,5 χιλ.
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο |
| Μήκος: | 10006000mm |
Σπείρα AISI 201 304 316 2B 2.0mm ανοξείδωτου HL καθρεφτών φύλλων Tisco
| Όνομα προϊόντων: | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL |
Τελειωμένος καθρέφτης ανελκυστήρας BA φύλλων SS 430 2B πιάτων ανοξείδωτου SUS ASTM
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 410 420 430 |
| Πάχος: | 0.3mm |

