Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Cold-rolled cOem φύλλο 3/16 φύλλο Aisi 304 BA 3mm 5mm και 6mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
T304 Aisi 304 φύλλο 16 μετρητής 304 ανοξείδωτου BA φύλλο ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
18 μετρητής 1mm SS 304 φύλλο Aisi 304 φύλλο 2b 2mm ανοξείδωτου BA
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 15mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 5001000mm |
Το φύλλο 2B ανοξείδωτου BA Tisco 16ga τελειώνει την άκρη 316 317 304 4x8 6.0mm σχισμών
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, SUS, ΜΒ, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Πάχος: | 0.36.0mm |
AISI 201 κυλημένα φύλλα 20 μετρητής 0.4mm ανοξείδωτου καθρέφτης που τελειώνουν
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.46.0mm |
| Μήκος: | 10006000mm |
AISI 304 310S 410 Ανοξείδωτο φύλλο 3,0mm BA HL 2b
| Πρότυπο: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Γυαλισμένα φύλλα 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft ανοξείδωτου BA με το μετρητή 20
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
0.5 - τα 500mm προσαρμοσμένα πιάτα 304 316 309 BA 2B φύλλων ανοξείδωτου τελειώνουν ελασματοποιημένο εν ψυχρώ
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 309 |
| Πάχος: | 0.5500mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
Φωτεινό φύλλο ανοξείδωτου άλεσης 0.12 - 4.0mm 304 321 202 επιφάνεια BA 2B
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 321 202 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
Φύλλο Aisi 0.12mm ανοξείδωτου μετάλλων καθρεφτών 201 430 403 πιάτο 316L 2B 8K
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 316L 201 430 403 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |

