Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
201 202J1 310s 904l Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,5mm 4x8ft γυαλισμένα με 20 Gauge
| Πρότυπο: | ASTM,DIN,EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Το φύλλο ανοξείδωτου υψηλής ακρίβειας καλύπτει 201 316 317L 904L πυκνά
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Πάχος: | 0.15mm10mm ή προσαρμοσμένος |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l καθρέφτης διακοσμητικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Ss πλάκα
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
2205 2507 Ss Πλάκα 8k καθρέφτης φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλο μετάλλου
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
astm φύλλο 1mm ανοξείδωτου 316 10mm 3mm πιάτο 8 SS " Χ 4 " 316
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
304 0,3 mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Δάχος: | 0.33mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων πιάτων σκαφών βιομηχανίας διακοσμήσεων κατασκευής |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Κρύο έλασμα |
ASTM cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου 304 316 1000 - 6000mm
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Μετά από την πώληση: | Απεριόριστη επιστροφή για τα ποιοτικά προβλήματα |
2Β 317L Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει τυλιχθεί με κρύο
| Διάμετρο: | 1000-2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Ημερομηνία παράδοσης: | 7-20days βασισμένος στην ποσότητα |
904L Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα χάλυβα που έχει σχισμή 0,5 mm
| Μετά την πώληση: | Απεριόριστη επιστροφή για τα ποιοτικά προβλήματα |
|---|---|
| Εκτέλεση επιφάνειας: | 2B/ HL 2$ο 1D BA NO.1/NO.4/8K/ |
| Τρίχωμα: | Slit Edge/Mill Edge |
2$α HL 200 BA 2B 8K πιάτων φύλλων ανοξείδωτου για την εγχώρια διακόσμηση
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 300 400 σειρές |
| Πάχος: | 1.5mm ή προσαρμοσμένος |

