Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Cold-rolled φύλλο 316 ανοξείδωτου Astm το 2b ανόπτησε 6000mm 4 X 8
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 316/304 |
| Πάχος: | 0.31.0mm |
Ο γυαλισμένος διακοσμητικός καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου τελειώνει 201 316 βουρτσισμένα Pvd 8K
| Τεχνικές: | τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος. |
|---|---|
| Βαθμός: | 200series/300series/400series |
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
304 316 30x cold-rolled το φύλλο 1/4 ίντσα 1/16» Χ 8» X12» ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
1,6 χιλ. 1,5 χιλ. 1,2 τέρμα 2520 καθρεφτών μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου χιλ. 316l 8k
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Πλάτος: | 5001500mm ή προσαρμόζουν |
2mm 301 cold-rolled 304L πιάτο 304 φύλλων ανοξείδωτου με τα HL
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/ 316 |
| Πάχος: | 0.3150mm |
JIS 316 πιάτο 0.3mm φύλλων ανοξείδωτου αντιδιαβρωτικός που ανοπτείται
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 316 |
| Πάχος: | 0.31.0mm |
5mm 3mm 316 φύλλα ανοξείδωτου SS 430 πιάτων 253ma ανοξείδωτου για την επένδυση τοίχων κουζινών
| Μήκος: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm2400mm |
| Πάχος: | 0.3180mm ή ως σας αίτημα |
Βουρτσισμένο ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 3000mm 430 μετρητής κάλυψης τοίχων 24 ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 430 |
| Πάχος: | 0.580mm |
2B τελειώστε το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο 4.0mm φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 316L
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 316L |
| Πάχος: | 4.06.0mm |
Cold-rolled πιάτο EN τυποποιημένα 2.5mm φύλλων ανοξείδωτου ASTM JIS 201 316
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201.316.304.316L |
| Πάχος: | 0.4mm3mm |

