Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
0.5mm cold-rolled φύλλο Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Πάχος: | Λεπτό φύλλο: παχύ πιάτο 0.1mm3mm: 3mm16mm πρόσθετα |
304 cold-rolled φύλλα 4x8 ASTM 0.28.0mm 2B στίλβωση ανοξείδωτου που τελειώνουν
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2~8.0 χιλ. |
| Μήκος: | 1200~6000 χιλ. |
Πιάτα φύλλων ανοξείδωτου επιφάνειας καθρεφτών σειράς 2B 0,3 χιλ. 0,4 χιλ. 0,5 χιλ. 400
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| πάχος: | 0,1-20mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος: | 225-250mm |
Dx51d Dx52d Dx53d Dx54d Ζυγισμένα φύλλα οροφής από μέταλλο 6,0 mm
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση: | 12%-30% |
0.3mm 0.5mm καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου πάχους 316Ti 304 ο 301 cold-rolled τελειώνει
| Υλικό: | SS 316TI |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
| Πάχος: | 0.3mm5mm |
Hairline πιάτο 301 310S 316L 5.0mm φύλλων ανοξείδωτου PVD
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 304 310S 316L |
| Πάχος: | 5.0MM |
πιάτο φύλλων ανοξείδωτου 316L 10mm στην ομαλή άκρη 201 202 304 σπειρών
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 316L |
| Πάχος: | 12.0mm |
Φύλλο 316 420 430 επιφάνεια 304 1000mm ανοξείδωτου μύλων POSCO 14ga 10ga 2B
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Πάχος: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
2 ίντσα SS 201 316 σπείρα λουρίδων ανοξείδωτου πάχους 430 βαθμού
| Βαθμός: | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 3mm2000mm ή προσαρμοσμένος |
Το μέγεθος 201 συνήθειας σπείρα λουρίδων ανοξείδωτου με τον καθρέφτη BA τελειώνει για το μηχανικό εξοπλισμό
| Βαθμός: | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 3mm-2000mm ή προσαρμοσμένο |

