Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
Φύλλο χάλυβα άνθρακα 1,5 χιλ. 1/4 1mm 2mm 3mm S355JR καυτά - κυλημένο μέταλλο φύλλων ήπιου χάλυβα
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| Επιφάνεια: | πετρέλαιο, ο Μαύρος, που γαλβανίζεται |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία θαλάσσιων λιμένων |
3mm cold-rolled 316 φύλλα ανοξείδωτου μεταλλικών πιάτων βαθμού με την επιφάνεια 2B
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
Το Aisi 304 316 cold-rolled SS πιάτο 0.3mm φύλλων ανοξείδωτου παχύ 2B τελειώνει
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
Πλάκα χάλυβα υψηλής κράμασης 3 mm Πλάκα χάλυβα άνθρακα 4 * 8 φύλλο χάλυβα για πλάκα πλοίου
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλα από κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρυσό από φύση |
| Δωρεάν δείγμα: | Διαθέσιμο, επικοινωνήστε μαζί μας. |
πάχος astm-A36 1030mm και υλικό φύλλο χάλυβα υψηλού άνθρακα Q235
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| επιφάνεια: | πετρέλαιο, ο Μαύρος, που γαλβανίζεται |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία θαλάσσιων λιμένων |
Cold-rolled ASTM φύλλο 0.15mm 304L 304 321 316L ανοξείδωτου 430 πιάτα 310S 2205
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM A240 |
| Βαθμός: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
βήμα SS 400 πατωμάτων πάχους 8x4fts 3mm πιάτο επιπέδων ήπιου χάλυβα
| Βαθμός: | SS400 |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm 150mm |
| Εφαρμογή: | παραγωγή του φράκτη, ξύσιμο |
Γαλβανισμένο επίστρωμα ψευδάργυρου φύλλων πιάτων επιπέδων χάλυβα ΓΠ SGCC G30 0.7mm DX51D
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα, επίπεδο πιάτο |
| Βαθμός: | DX51D SGCC |
ASTM A36 καυτό - κυλημένα φύλλα χάλυβα άνθρακα πάχους 16mm που χρησιμοποιούνται για τα κτήρια
| Πλάτος: | 10mm500mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα για κουζίνα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | πλάτος 100-1500 mm, μήκος 500-6500 mm |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |

