Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
σίδηρος 202 πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 12.0mm SS304 ανοπτώντας πάστωμα
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 316L 310S |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Cold-rolled φύλλο πιάτα ανοξείδωτου SS 201 316 310S 3mm με την επιφάνεια 2B
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 304 310S 316L |
| Πάχος: | 3.0mm |
4» Sch 10 201 304 ανοξείδωτο 430 βαθμού γύρω από τους φραγμούς με τα αρχικά χρώματα εργοστασίων
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | 303/304 |
| Μήκος: | 10006000mm |
304 φύλλο 16 μετρητής 1.5mm ανοξείδωτου 2b ωρ. βουρτσισμένη άκρη μύλων
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Τεχνικός: | Χρώμιο ή ωρ. |
| Τελειώστε: | No.1, 2B |
Στρογγυλός χωρίς συγκόλληση σωλήνας 310 SS ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
| Υλικό: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος, κύκλος, επίπεδος, γωνία, τετράγωνο, |
| Διάμετρος: | 1mm 400mm |
Σπείρα AISI 201 304 316 2B 2.0mm ανοξείδωτου HL καθρεφτών φύλλων Tisco
| Όνομα προϊόντων: | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL |
305 304 το cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου φύλλων 304l ανοξείδωτου Νο 4 τελειώνει Νο 1 JIS 2mm 3/8»
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| πάχος: | 1-5mm ή Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος: | 500-1200mm |
Πίνακες από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 2B BA 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | 4x8 φύλλο φύλλων ανοξείδωτου |
| Λιμάνι: | Σαγκάη |
SUS 4*8 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304/304l/316
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | 4x8 φύλλο φύλλων ανοξείδωτου |
| Λιμάνι: | Σαγκάη |
S235JR ο χάλυβας υψηλού άνθρακα Coilsmanufacturer ωρ. Q235 που παστώθηκε λάδωσε 0.2MM
| Υλικό: | SS400 Q235 S235JR |
|---|---|
| Βαθμός: | SS400 Q235 S235JR |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |

