Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
8k τελειώστε πιάτα 15mm 1/4» 316 ανοξείδωτου πυκνά
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
3/8» λέβητας 4x8 3/4 φύλλων χάλυβα άνθρακα» 1/8» 1/4» φύλλο ήπιου χάλυβα 8mm 6mm 5mm
| Πάχος: | 5120mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας άνθρακα |
| Δοκιμή: | BV/SGS-Mtc |
Σοφία 201 304 316l 430 φύλλα Τελική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | 4x8 φύλλο φύλλων ανοξείδωτου |
| Λιμάνι: | Σαγκάη |
304 316 201 Ss Πλάκα 0,5-20mm πάχος φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα καθρέφτης Τελειωμένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Δενόρισμα/Προϊόντα κουζίνας/Χημική βιομηχανία |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη μύλων/σκισμένη άκρη |
| Κωδικός ΕΣ: | 7219340000 |
8mm 6 χιλ. 5 χιλ. 3 χιλ. 2 χιλ. κα Steel Plate
| Πρότυπα: | AISI ASTM ΜΒ JIS DIN |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας άνθρακα |
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος |
ASME A240 304l 304 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα αριθ. 4 αριθ. 8 επιφάνεια
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
Αλουμιούχου ψευδαργύρου Ζινκ Dx51 Gi Gl Ζυθοποιημένες πλάκες από χαλύβδινο
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση: | 12%-30% |
0.3mm Ζυγισμένα οροφικά πάνελ από χάλυβα φύλλα πρώτης ύλης
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση: | 12%-30% |
JIS G3302 Ζιγκένιο Ζυγισμένο Χαλύβδινο φύλλο Ζυγισμένο Χαλύβδινο φύλλο
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση: | 12%-30% |
Γλ Hdg Gi Secc Sgcc Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση: | 12%-30% |

