Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
14ga 202 430 cold-rolled επιφάνεια 2.0mm φύλλων 4x8 2B ανοξείδωτου πιάτο Inox
| Πρότυπα: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| Βαθμός: | 201,430,304,316,316Ti, 316L, 321, 410S, 904L 2205 |
| Πάχος: | 10-16ga |
Κίνα Q235 A36 Ss400 Διαμαντένιο σχιστόλιθο για διακόσμηση
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλα από κράμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Μηχανήματα, Ναυπηγεία, Κεταλλεία, Κωνσταντινούπολη κλπ. |
| Χρώμα: | RAL |
λουρίδα 5160 1/4» ανοπτημένη ανοίξεων χάλυβα μετάλλων λουρίδων ανοξείδωτη ελαστική
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Cold-rolled χρώμιο χάλυβας 2500mm σπειρών σπείρα φύλλων ΓΠ AISI
| Βαθμός: | A36 / Q235B |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Μήκος: | 612m ή όπως απαιτείται |
201 304 316 430 310s 316l 1,5 mm παχύ διακοσμητικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 Ss πλάκα
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πληρωμή: | 30% TT+70% TT / LC |
| Όροι τιμών: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
Ματ τελειωμένο DR8 φύλλων SPCC φωτεινό καλυμμένο κασσίτερος 2.8/2.8 επίπεδο T1 T3
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένο κασσίτερος φύλλο |
|---|---|
| Υλικό: | SPCC |
| Πάχος: | 0.150.35mm |
409/410/904l/2205/2507 Ss 304 Προσαρμοσμένο πάχος 4*8 πλάκες ποδιών
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | 4x8 φύλλο φύλλων ανοξείδωτου |
| Λιμάνι: | Σαγκάη |
AISI 201 cold-rolled J2 φύλλο 1200mm ανοξείδωτου επίπεδο πιάτο με Hairline που γυαλίζεται
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Πάχος: | 0.2mm3.0mm |
2.8/5.6 η επίπεδη φωτεινή πέτρινη ασημένια επιφάνεια φύλλων κασσίτερου τελείωσε το λευκοσίδηρο 0.25mm
| Όνομα προϊόντων: | Λευκοσίδηρος χάλυβα επιστρώματος |
|---|---|
| Υλικό: | SPCC, Ο Κ., SPTE |
| Πάχος: | 0,25-0,5 χλστ |
Ss 316 304 2b Επιφανειακή ανθεκτική στη διάβρωση ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Δενόρισμα/Προϊόντα κουζίνας/Χημική βιομηχανία |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη μύλων/σκισμένη άκρη |
| Κωδικός ΕΣ: | 7219340000 |

