Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ flat steel plate ] αγώνας 138 προϊόντα.
Σπίτι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | πλάτος 100-1500 mm, μήκος 500-6500 mm |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l καθρέφτης διακοσμητικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Ss πλάκα
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
1,6 χιλ. 1,5 χιλ. 1,2 τέρμα 2520 καθρεφτών μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου χιλ. 316l 8k
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Πλάτος: | 5001500mm ή προσαρμόζουν |
φύλλο 485mm ανοξείδωτου 304 321 202 επιφάνεια BA 2B πάχους 0.5mm cold-rolled
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 321 202 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
Φωτεινό φύλλο ανοξείδωτου άλεσης 0.12 - 4.0mm 304 321 202 επιφάνεια BA 2B
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 321 202 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
2B cold-rolled BA φύλλο 201 Inox ανοξείδωτου 202 310 316 14ga
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300/400 σειρά |
| Πάχος: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
SGS cold-rolled 14ga φύλλα ανοξείδωτου 3.0mm 202 316 310S για τους τοίχους κουζινών
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300 σειρά |
| Πάχος: | 10ga 12ga 14ga 16ga 1.0/2.0/3.0mm |
ΑΙΣΙ 2β αριθ. 1 0,3 χιλιοστών φύλλα από χάλυβα Sus 201 304 304l 316 316l 321 430 904l 4x8 2205 2507
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
TISCO 201 φύλλο 430 ανοξείδωτου ανόπτηση πιάτων 904L 4x8 316l
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 310S 430 904L |
| Πάχος: | 3.015mm |
Hairline πιάτο 5.0mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM φύλλων ανοξείδωτου BA
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 304 310S 316L |
| Πάχος: | 5.0mm |

