Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Το φύλλο ανοξείδωτου υψηλής ακρίβειας καλύπτει 201 316 317L 904L πυκνά
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Πάχος: | 0.15mm10mm ή προσαρμοσμένος |
8K βουρτσισμένη άκρη PVD Hairline STS304 μύλων φύλλων ανοξείδωτου
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S 304 316L 316Ti |
| Πάχος: | 0.24.0mm |
Διακοσμημένο πιάτο φύλλων 304 316 ASTM 202 ανοξείδωτο που διατρυπιέται για την εσωτερική διακόσμηση
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 202 304 316 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
BA 316 φύλλο 0.2mm SS πιάτων ανοξείδωτου καθρέφτης HL 2B
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316 316L 310s |
| Πάχος: | 0.23.0mm ή προσαρμοσμένος |
2$α HL 200 BA 2B 8K πιάτων φύλλων ανοξείδωτου για την εγχώρια διακόσμηση
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 300 400 σειρές |
| Πάχος: | 1.5mm ή προσαρμοσμένος |
ανοξείδωτου 1.5mm φύλλων HL BA 316L 430 2$ο 8K 2B πιάτων για τα πιάτα SS κατασκευής
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 300 400 σειρές |
| Πάχος: | 1.5mm ή προσαρμοσμένος |
Γυαλισμένα φύλλα 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft ανοξείδωτου BA με το μετρητή 20
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Υψηλής αντοχής χωρίς συγκόλληση SS σωλήνας 304 904L 2205 5.0mm ανοξείδωτου για τη δομική χρήση
| Υλικό: | 304/ 316/321/310S/904L/2205/2507/410/430/201 |
|---|---|
| Μήκος: | 3000mm/5800mm/6000mm/12000mm |
| Πάχος τοίχων: | 0.025.0mm |
Πιάτα φύλλων ανοξείδωτου επιφάνειας καθρεφτών σειράς 2B 0,3 χιλ. 0,4 χιλ. 0,5 χιλ. 400
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| πάχος: | 0,1-20mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος: | 225-250mm |
304 φύλλο 16 μετρητής 1.5mm ανοξείδωτου 2b ωρ. βουρτσισμένη άκρη μύλων
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Τεχνικός: | Χρώμιο ή ωρ. |
| Τελειώστε: | No.1, 2B |

