Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Εργοστάσιο 201 316 L 304 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Ss Aisi Astm 5mm Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για το κτίριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
| Διάμετρο: | 600-1500mm, μπορεί να προσαρμοστεί |
Φαρμακευτική συσκευή για την επεξεργασία χάλυβα
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
| Δάχος: | 0.12-0.2mm, μπορεί να προσαρμοστεί. |
Σχιστή άκρη 304 ατσάλινου περιτύλιγματος εύρος 0.1mm-3.0mm πάχος
| Corrosion Resistance: | High |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF,EXW |
| Surface: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ Embossed/ Etched |
0.025mm4mm 201 304 316 Σίδηρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |
Εγγύηση ποιότητας Υψηλή αντοχή στη διάβρωση Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα μήκος 1000 mm-6000 mm
| MOQ: | 3 Ton |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
2b Ba Ψυχρόσφαιρα 201 304 316 309S 310S 321 430 Ss 304 Ατσάλι
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Αίση ASTM 316L 310 314 318 304 4*8 Στρογγυλή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Αργό φύλλο 1.0mm πάχος 304 316 316L 430 3.0mm πιάτων χάλυβα στροφής
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS316 |
| Πάχος: | 1.03.0mm |
ASTM 304 316l Ss 430 ποιότητας ανοξείδωτου χάλυβα 0,3 mm 2b Ba φωτεινό στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για μαγειρικά σκεύη
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα |
|---|---|
| Περιγραφή: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σκληρότητα: | Σκληρά |
Προσαρμοσμένο 430 310S S31008/1.4845 Ζεστό κρύο σχισμή άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα σπείρα
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |

