Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
TISCO 8mm πιάτο 201 ανοξείδωτου 202 301 πλάτος 316L 1200mm
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 301 316L |
| Πάχος: | 8.0 ή ως αίτημά σας |
TISCO 201 φύλλο 430 ανοξείδωτου ανόπτηση πιάτων 904L 4x8 316l
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 310S 430 904L |
| Πάχος: | 3.015mm |
Φύλλο 316 420 430 επιφάνεια 304 1000mm ανοξείδωτου μύλων POSCO 14ga 10ga 2B
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Πάχος: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
310S cold-rolled DIN πιάτο φύλλο ανοξείδωτου με το μέγεθος συνήθειας καθρεφτών 8k για τη χημική ουσία
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S/316L/304 |
| Πάχος: | 0.1150mm |
Παχύ ανοξείδωτο cold-rolled φύλλο ΜΒ 304 πιάτο 0,3 - 200mm
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/ 316 |
| Πάχος: | 0.3150mm |
συνήθεια DIN φύλλων ψυχρής έλασης πιάτων ανοξείδωτου 18mm παχιά 310s
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/ 316 |
| Πάχος: | 20100mm |
ASTM 201 cold-rolled πιάτο 1500mm φύλλων ανοξείδωτου SS Inox 304 316 409L
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Πάχος: | 0.2-3.0 ή περισσότερο από 3.0mm |
Aisi 201 διατρυπημένο ανοξείδωτο BA 6mm HL φύλλων 4x8 2b πυκνά
| Τεχνικές: | τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος. |
|---|---|
| Βαθμός: | 200series/300series/400series |
| Πάχος: | 0.3-3.0 χιλ. |
Πλήρες σκληρό μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Πάχος: | 0.1510.0MM |
2B ο μύλος τελειώνει το βουρτσισμένο φύλλο SS316 316L 100MM ASTM ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| Πάχος: | 0.15mm25mm |

