Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Cold-rolled ASTM φύλλο 0.15mm 304L 304 321 316L ανοξείδωτου 430 πιάτα 310S 2205
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM A240 |
| Βαθμός: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
50 " 440c 409 304 καυτά - κυλημένο χρώμιο πιάτων ωρ. λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου
| Υλικό: | AISI 410 |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | 2400mm ή ως απαίτηση |
Εξαιρετικά σκληρό cold-rolled 30x φύλλο 304 11 μετρητής 12 ανοξείδωτου μετρητής
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
3X3 cold-rolled φύλλο 3mm ανοξείδωτου που κόβεται στο πιάτο χάλυβα μεγέθους
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
cold-rolled σπείρα 3mm φύλλων ανοξείδωτου 316L 304L πλάτος 1500mm
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 316L 304L |
| Πάχος: | 0.23.0mm |
HL πιάτων ανοξείδωτου ASTM 430 cold-rolled για τη Οικοδομική Βιομηχανία
| Πρότυπα: | AISI EN JIS ASTM DIN, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/430 |
| Πάχος: | 0,3-200 χλστ |
cold-rolled φύλλο 400mm ανοξείδωτου 3mm SUS πιάτο περικοπών 304 316L
| Πρότυπα: | ASTM, SUS, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 301 304 304l 316 316l 310 410 430 |
| Πάχος: | 0.2400mm |
Cold-rolled φύλλο 304 316 430 1.5mm 1mm ανοξείδωτου TISCO ASTM με την άκρη σχισμών
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 430 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
Η καλή ποιότητα από TISCO 0.23.0mm AISI 430 201 304 316 317 cold-rolled φύλλο 2B ανοξείδωτου τελειώνει τα πόδια 4*8
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM A240 |
| Βαθμός: | 317.304/304L, 301S, 316L, 316 |
201 202 304 316 cold-rolled 316L πιάτα ανοξείδωτου 1.5mm παχιά φωτεινή επιφάνεια 2BA
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
| Βαθμός: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |

