Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
ο τοίχος 304L που 316 3.0mm πιάτο ανοξείδωτου cold-rolled 201 διακοσμητικά αντιστέκεται στη διάβρωση
| Πρότυπα: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304L 316 |
| Πάχος: | 1.03.0mm ή προσαρμοσμένος |
AISI 202 410 420 2B Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 0,5 mm 201 βαθμού
| Πρότυπο: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Λουρίδες ανοξείδωτου 3/4 ίντσας 1mm λουρίδα SS 15mm για τα έπιπλα
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 100mm ένας κύκλος |
| Πλάτος: | 6cm |
Το φύλλο ASTM 304 cold-rolled HL 8K SS τελειώνει το πιάτο ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316L |
| Πάχος: | 0.3150mm |
2B 316 διακοσμητικό 40mm πιάτο φύλλων ψυχρής έλασης ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 310 316 |
| Πάχος: | 20100mm |
ASTM 201 πιάτο 6mm ανοξείδωτου μέταλλο 430 με το μύλο ποδιών 4*8 τελειώνει
| Προσαρμοσμένο πλάτος: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αντοχή στη διάβρωση σε υψηλή θερμοκρασία |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Ο γυαλισμένος διακοσμητικός καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου τελειώνει 201 316 βουρτσισμένα Pvd 8K
| Τεχνικές: | τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος. |
|---|---|
| Βαθμός: | 200series/300series/400series |
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
Διατρυπημένος ASTM καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου πλέγματος 0.5 χιλ. SS201 SS410 που γυαλίζεται
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Πάχος: | 0.10mm15.0mm |
Φύλλο ανελκυστήρων ανοξείδωτου καθρεφτών BA 0.5 - 5.0mm 316 420 cold-rolled 310S πιάτα
| Πρότυπα: | AISIDIN, ΤΟ EN, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| Πάχος: | 0.55.0mm ή προσαρμοσμένος |
Φύλλο 0.8mm cold-rolled πάχος διπλό SS ανοξείδωτο φωτεινό ανοπτημένο πιάτο 430
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS 430 |
| Πάχος: | 0.3/0.8mm |

