Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Πιάτο 15mm χάλυβα GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 καυτό - κυλημένος
| Βαθμός: | A36, SS400, Q235B, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Μήκος: | 312m, 6m12m ή ως απαίτηση |
| Πλάτος: | 6001500mm |
201 202 304 304l Διακοσμητικό φύλλο οροφής από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
Q235 Ms Διαμαντένιο χαλύβδινο χαλύβδινο χαλύβδινο χάλυβα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
20 πάχος ASTM 5115 καυτό - κυλημένα χαμηλά πιάτα χάλυβα κραμάτων άνθρακα με την καλή ιδιότητα συγκόλλησης
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 20mm |
| Μήκος: | 6000MM |
1.2-16mm Ζεστό έλαση 301 304 316 Στυλοκύλινδρο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα για μηχανήματα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |
3.5mm-1550mm Astm 201 304 Ατσάλινη σιδηροπλαστική περιέλιξη για διακόσμηση κτιρίων 8K επιφάνεια
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κλπ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία ναυτιλίας |
Hastelloy β-2 προϊόντα Hastelloy γ-22 χάλυβα κραμάτων κράμα νικελίου γύρω από τους φραγμούς
| Βαθμός: | Νικέλιο, hastelloy c22 |
|---|---|
| Αντίσταση (μΩ.m): | Βάση |
| Τελευταία δύναμη (MPA ≥): | 690 |
10 χιλιοστών 16 χιλιοστών St37 Q235b Hr Τετραγωνισμένη πλάκα σιδήρου
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
Ο καθρέφτης 430 SS JIS 410 τελειώνει το φύλλο με 2.0mm παχιά
| Πρότυπα: | DIN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 430 420.400 σειρές SS 410 |
| πάχος: | 2.03.0mm |
ETP ηλεκτρολυτικό πετρέλαιο φύλλων λευκοσιδήρου που συσκευάζει τη λεπτή φωτεινή επιφάνεια 4.0mm 0.3mm
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικό Φύλλο Λευκοσιδήρου |
|---|---|
| Υλικό: | ETP ηλεκτρολυτικός λευκοσίδηρος |
| Πάχος: | 0.14.5mm, 0.2mm~4.0mm |

