Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Βουρτσισμένη σπείρα 4mm ανοξείδωτου επιφάνειας καθρεφτών χρήση 304 430 201 για το φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών |
|---|---|
| Βαθμός: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
Το φύλλο ASTM 304 cold-rolled HL 8K SS τελειώνει το πιάτο ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316L |
| Πάχος: | 0.3150mm |
Ο βαθμός τροφίμων 0.35mm πάχος cold-rolled το φύλλο ανοξείδωτου 316
| Υλικό: | 304/316/316L |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| Πλάτος: | 1000mm4000mm |
Cold-rolled ASTM φύλλο 2000 ανοξείδωτου μέγεθος συνήθειας επιφάνειας 12000mm 2$ο
| Πρότυπα: | AISI EN JIS ASTM DIN, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/430 |
| Πάχος: | 0.3100mm |
0.25 - 3.0mm cold-rolled επιφάνεια Inox 317 310S Inox πιάτων 2B ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, SUS, ΜΒ, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S, 904L 2205 |
| Πάχος: | 0.253.0mm |
cold-rolled επιφάνεια 410 BA 1.2mm πάχος φύλλο χάλυβα για την υποδερμική βελόνα
| Πρότυπα: | ASTM, JIS DIN, ΜΒ, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 410/410s/420/430 |
| πάχος: | 1.23mm |
Βαθμός 2507 φύλλο 0.3mm SS 347H πιάτων σπειρών ανοξείδωτου για την οικοδόμηση
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 347H |
| Πάχος: | 0.33.0mm |
310S cold-rolled DIN πιάτο φύλλο ανοξείδωτου με το μέγεθος συνήθειας καθρεφτών 8k για τη χημική ουσία
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S/316L/304 |
| Πάχος: | 0.1150mm |
4» Sch 10 201 304 ανοξείδωτο 430 βαθμού γύρω από τους φραγμούς με τα αρχικά χρώματα εργοστασίων
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | 303/304 |
| Μήκος: | 10006000mm |
Smooth-Bore 2» 1/2» 3/16» 5/16» 1/4» 316l 304 άνευ ραφής σωλήνωση 3/8 ανοξείδωτου 321 316
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Μήκος: | 10006000mm |

