Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
ανοξείδωτο 10mm 20mm γύρω από το κράμα χαλκού νικελίου ράβδων φραγμών Monel 400 K500
| Βαθμός: | Monel 400 |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, GB |
| Μέγεθος: | 20~200mm |
3/8 πιάτα 5mm 6mm 7mm 8mm» 1/8» 1/2» 1/4» 304 ανοξείδωτου
| Μήκος: | 5.8m, 6m ή ως σας 5.8m, 6m ή ως σας απαίτηση απαίτησης, |
|---|---|
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0.33mm |
0.25mm σφραγισμένο φύλλο κυματισμών επιτροπής 316L ανοξείδωτου κυμάτων νερού για το ανώτατο όριο
| υλικό: | 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.520mm |
| Πλάτος: | 120002500mm |
Πλήρες σκληρό μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Πάχος: | 0.1510.0MM |
304L μεγάλο ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο 7MM φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
JIS 316 304 Ανοξείδωτα φύλλα ψυχρής έλασης 2B Επιφάνεια 0,3mm
| Πρότυπο: | JIS, ASTM, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 316 304 |
| Πάχος: | 0,3 mm έως 15 mm |
304 χρυσές επιτροπές 2000mm τιτανίου φύλλων ανοξείδωτου καθρεφτών πλάτος
| Υλικό: | 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm |
| πλάτος: | 10002000mm |
TISCO 2BA SS Στρογγυλοπίνακα 304 316 430 Στρογγυλοπίνακα χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 409, 410, 430, κλπ. |
| Επιφάνεια: | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
409 410 430 420 304L 316 301 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
316 2B ba 2D πάχος 0,1-3 mm Λάμψη HR SS Τάση από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Αξία: | 201, 304, 316, κ.λπ. |

