Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
Cold-rolled ASTM σκισμένη άκρη φύλλων AISI 10mm πιάτων ανοξείδωτου πυκνά
| Πρότυπο: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 321 |
| Πάχος: | 0.15120mm |
16 Gauge 1/8" 1/4 Τρύπες 304 317 Ανοξείδωτο Διάτρητο Φύλλο Ss316 Φύλλο 3mm
| Υλικό: | 304 317 316 |
|---|---|
| Πάχος: | 1,5-3,0 χλστ |
| Μήκος: | 1000-6000mm |
430 410 κρύα φύλλα 20mm ανοξείδωτου ρόλων πιάτο 319 SS
| Ανοχή: | 0.75mm |
|---|---|
| βαθμός: | 304 316 410 430 s32750 |
| Πάχος: | 0.220mm |
φύλλα ανοξείδωτου 0.5mm ASTM 304 cold-rolled που πιέζουν τα HL για το σκεύος για την κουζίνα
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Τελειώστε: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
Cold-rolled πιάτο EN τυποποιημένα 2.5mm φύλλων ανοξείδωτου ASTM JIS 201 316
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201.316.304.316L |
| Πάχος: | 0.4mm3mm |
ASTM 201 cold-rolled 409L φύλλο 3mm πιάτο Inox ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 409L 420 |
| Πάχος: | 0.4mm-6mm/3mm100mm |
430 316 η cold-rolled φωτεινή 4ftx8FT ανοξείδωτου μεταλλίνη πιάτων φύλλων τελειώνει
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| βαθμός: | 201 304 316 409L 420 |
| Πάχος: | 0.4mm3mm για ελασματοποιημένο εν ψυχρώ |
304 cold-rolled S32750 φύλλο 0.2mm ανοξείδωτου έξοχο ντούμπλεξ
| Ανοχή: | 0.75mm |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316 410 430 s32750 |
| Πάχος: | 0.220mm |
317 Φύλλα ψυχρής έλασης 0,2 mm από ανοξείδωτο χάλυβα UNS Standard Πλάκα Ss
| Πρότυπο: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 317 |
| Πάχος: | 0,2 mm έως 80 mm |
Astm 316 φύλλα ανοξείδωτου 316l 0.5mm En1.4401 1,4404 ανοπτημένα κυλημένα
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |

