Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
2B ο μύλος τελειώνει το βουρτσισμένο φύλλο SS316 316L 100MM ASTM ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| Πάχος: | 0.15mm25mm |
Φωτεινά κυλημένα φύλλα ανοξείδωτου μεταλλινών 2.5 3.0mm 304 πιάτο 316L 4ftx8FT
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316l |
| Πάχος: | 0.25mm~20mm |
Το φωτεινό ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου BA καλύπτει 0.4mm - 3mm 430 316 αλέθοντας
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 409L 420 |
| Πάχος: | 0.4mm3mm για ελασματοποιημένο εν ψυχρώ |
Το BA 2B cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
24 cold-rolled μετρητής σπείρες 304 βαθμός 201 1mm ανοξείδωτου 316l
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, JIS, AISI, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 101000m |
| Πλάτος: | 1mm1000mm |
Το Aisi 304 316 cold-rolled SS πιάτο 0.3mm φύλλων ανοξείδωτου παχύ 2B τελειώνει
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
πιάτα Astm A240 S31803 3mm φύλλο 202 8mm 1/4» 1/2 316 ανοξείδωτου SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
904L ο ωστενιτικός καθρέφτης φύλλων πιάτων ανοξείδωτου τελειώνει EN AISI 310S 316L
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.181.5mm |
316L cold-rolled φύλλο 0.3100mm ανοξείδωτου με την επιφάνεια καθρεφτών HL
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316L |
| Πάχος: | 0,3-100 χλστ |
HL πιάτων ανοξείδωτου ASTM 430 cold-rolled για τη Οικοδομική Βιομηχανία
| Πρότυπα: | AISI EN JIS ASTM DIN, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/430 |
| Πάχος: | 0,3-200 χλστ |

