Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
AISI SUS 304 316L 201 430 410 2b Ba N4 8K ταινία περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα 310S Ss περιτύλιξη
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Κουρτίνα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 201 430 410 202 304 316l 410
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1"Καθρέφτης, γυαλιστερό, λαμπερό" |
| Δείγμα: | Το δείγμα είναι διαθέσιμο |
Αίση ASTM 316L 310 314 318 304 4*8 Στρογγυλή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, διακόσμηση, βιομηχανία, μηχανήματα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
310s Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα με ASTM A240 / ASME SA240 θερμό έλαση για πάχος 1,2 mm-10 mm
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1"Καθρέφτης, γυαλιστερό, λαμπερό" |
| Δείγμα: | Το δείγμα είναι διαθέσιμο |
μπλε μετριασμένο φύλλο χάλυβα ανοίξεων 1075 1095
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Μέγεθος κοστούμις χοντρή άκρη κοπής 304 ατσάλινο σπείρωμα ζεστό κυλίνδρων ταινία χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, οικιακές συσκευές |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
304 ατσάλινο κύλινδρο 3mm 5mm 7mm πάχος 309s Ατσάλινο κύλινδρο λωρίδα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
ΣΣ304 304 316 430 Τελεία 2β Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
202 201 SS 316l κουλουριάζουν 2.5mm 3mm
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
| Μήκος: | 10006000mm, ή προσαρμοσμένος |
1mm 2mm 3mm πάχος 304 - 310s ASTM A240/ASME SA240 Ζεστό έλαση περιστροφής από ανοξείδωτο χάλυβα
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 6001500mm |
| Δάχος: | 0.120.2mm |

