Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
Κρυοτρολίστη πλάκα από χάλυβα 304 201 316l 301 410 309s 310s Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα σε τροχιά
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
Επιφάνεια τρίχας Ατσάλι 20 ιντσών 301 ψυχρά κολλημένες ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, σκεύη κλπ. |
|---|---|
| Παράδοση: | 7-15 ημέρες |
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
Καθρέφτης πιάτων φύλλων ανοξείδωτου SS304 430 ο cold-rolled τελειώνει διακοσμητικό
| Πρότυπα: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
Cold-rolled φύλλο 316 ανοξείδωτου BA επιφάνεια μέγεθος συνήθειας πιάτων
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/304L/316 |
| Πάχος: | 0.3300mm |
Πιάτο BA καθρεφτών μεγέθους συνήθειας φύλλων ανοξείδωτου ODM ΜΒ 430 cold-rolled
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/430 |
| Πάχος: | 0.3100mm |
άνευ ραφής SS 304 Sch 10 σχέδιο 20 DIN 2391 DIN 2448 σωλήνων 304l 306l
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/8K/Mirror/No.1, κ.λπ. |
|---|---|
| Μήκος: | 112m |
| Βαθμός χάλυβα: | 200/300/400 σειρά |
201 304 430 2b Ba 8k Hl Έκτυπη ταινία περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα 3 mm πάχος
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
3mm 301 302 303 304 Τανκ αποθήκευσης ψυκτικού
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Τελείωσε.: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
0.025mm4mm 201 304 316 Σίδηρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |
Ψυχρά τυλιγμένο καθρέφτη 2B Επιφάνεια Din 1.4305 Ss 201 304 316 316L 409 Στυλοκύλινδρο / ρόλο / ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ρόλος σπειρών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
| Διάμετρο: | 600-1500mm, μπορεί να προσαρμοστεί |

