Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Το BA ASTM 304 cold-rolled το φύλλο 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 201 |
| Πάχος: | 0.2mm5.0mm |
4mm cold-rolled φύλλο 4 " X8» Aisi 201 ανοξείδωτου 430 403 μεταλλικό πιάτο καθρεφτών 2B 8K
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 430 403 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
316L 410 καυτές ελασματοποιημένες εν ψυχρώ σπείρες 316 λουρίδων ανοξείδωτου σπειρών ανοξείδωτου βαθμός
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 16mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 202000mm |
440c 304 καυτό - κυλημένες σπείρες 1/2» OD Χ 50 FT ανοξείδωτου
| Υλικό: | SS 316 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
24 cold-rolled μετρητής σπείρες 304 βαθμός 201 1mm ανοξείδωτου 316l
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, JIS, AISI, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 101000m |
| Πλάτος: | 1mm1000mm |
0.5mm cold-rolled φύλλο Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Πάχος: | Λεπτό φύλλο: παχύ πιάτο 0.1mm3mm: 3mm16mm πρόσθετα |
COem πιάτων JIS φύλλων ανοξείδωτου AISI 304 cold-rolled με την επιφάνεια BA
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/316L |
| Πάχος: | 0.580mm |
2B cold-rolled BA φύλλο 201 Inox ανοξείδωτου 202 310 316 14ga
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300/400 σειρά |
| Πάχος: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
AISI EN 310s cold-rolled το μέγεθος συνήθειας φύλλων ανοξείδωτου 2$ο πιάτο 0,3 - 100mm
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/310s/316 |
| Πάχος: | 0.3150mm |
Τα SS 301 316L 304 BA JIS τελειώνουν το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο ανοξείδωτου με 0.252.5mm παχιά
| Πρότυπα: | EN10088-2, GB3280 |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 316L 304,300series |
| πάχος: | 0.252.5mm |

