Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Βουρτσισμένη σπείρα 4mm ανοξείδωτου επιφάνειας καθρεφτών χρήση 304 430 201 για το φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών |
|---|---|
| Βαθμός: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
201 σπείρα 1mm ανοξείδωτου πυκνά cold-rolled λουρίδες ανοξείδωτου στη σπείρα
| Υλικό: | SS 201 |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
Cold-rolled φύλλο 316 ανοξείδωτου BA επιφάνεια μέγεθος συνήθειας πιάτων
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/304L/316 |
| Πάχος: | 0.3300mm |
4ftx8FT cold-rolled φύλλο 420 ανοξείδωτου 201 HL καθρεφτών πιάτων
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Πάχος: | 0.252.0mm |
316l το ανοξείδωτο κουλουριάζει τη 1/8» λουρίδα διαίρεσης ανοξείδωτου 301 316
| Βαθμός: | 200.300, 400 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.510mm ή ως αίτημα |
| Μήκος: | 1200 χιλ. ή ως αίτημα |
Το ανοξείδωτο cold-rolled πιάτο 2B Inox Tisco τελειώνει 304 316 321 16 το μετρητή 2000mm
| Εμπορικό σήμα: | TISCO, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASME, ASTM, ΤΟ EN, BS, ΜΒ, DIN, JIS, Κ.ΛΠ. |
| Βαθμός: | 304 316 321 |
Πιάτο BA καθρεφτών μεγέθους συνήθειας φύλλων ανοξείδωτου ODM ΜΒ 430 cold-rolled
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/430 |
| Πάχος: | 0.3100mm |
Καθρέφτης πιάτων φύλλων ανοξείδωτου SS304 430 ο cold-rolled τελειώνει διακοσμητικό
| Πρότυπα: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
Το BA 2B τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο που 304 ανοξείδωτου 316 309 προσάρμοσαν 3mm
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 309 |
| Πάχος: | 0.5500mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
Cold-rolled σατέν 0.3mm φύλλων BA ανοξείδωτου επιφάνειας ASME 2b για τη διακόσμηση
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 430 |
| Πάχος: | 0,25-1,5 χλστ |

