Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Cold-rolled φύλλο 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L πιάτων ανοξείδωτου BA TISCO
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 904L 304L 304 321 316L |
| Πάχος: | 0.10.5mm ή όπως απαιτείται |
Το BA καθρεφτών 2B cold-rolled το φύλλο 1.5mm 1mm ανοξείδωτου άκρη σχισμών 304 316 430 ISO
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 430 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
Cold-rolled καθρέφτης φύλλο 304 316L 430 μισό σκληρό 2B 0.08mm - 3mm ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm6mm |
| Υλικό: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Το BA 2B cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
SGS cold-rolled 14ga φύλλα ανοξείδωτου 3.0mm 202 316 310S για τους τοίχους κουζινών
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300 σειρά |
| Πάχος: | 10ga 12ga 14ga 16ga 1.0/2.0/3.0mm |
cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου 0.1mm 2B BA 316 100mm για την κατασκευή
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
Επένδυση καυτή - κυλημένη σπείρα 316 λουρίδα 2mm 3mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200.300.400 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 1500 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Πλάτος: | 250 χιλ. |
Cold-rolled cOem φύλλο 3/16 φύλλο Aisi 304 BA 3mm 5mm και 6mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
0.25 - η σπείρα σπειρών ανοξείδωτου 2.5mm Tisco cold-rolled 304 316L 201 430 2B
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 201 430 |
| Πάχος: | 0.253.0mm |
Σπείρα AISI 201 304 316 2B 2.0mm ανοξείδωτου HL καθρεφτών φύλλων Tisco
| Όνομα προϊόντων: | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Επιφάνεια: | Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL |

