Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coils ] αγώνας 410 προϊόντα.
Κουρτίνα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 201 430 410 202 304 316l 410
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1"Καθρέφτης, γυαλιστερό, λαμπερό" |
| Δείγμα: | Το δείγμα είναι διαθέσιμο |
Ανοξείδωτο 430 μήκος σπειρών BA χάλυβα CoilStainless 1000mm - 6000mm ακρών σχισμών
| MOQ: | 3 τόνος |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, Western Union, OA |
| Όρος τιμών: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
430 λουρίδες ανοξείδωτου 904l 10mm φύλλο ανοξείδωτου στη σπείρα
| Υλικό: | AISI 310S |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | 10006000mm ή ως απαίτηση |
Aisi 316 430 cold-rolled φύλλο 1.5mm πιάτων χάλυβα 1mm παχύς ανοξείδωτος
| Πρότυπα: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | Aisi 304 316 430 |
| Πάχος: | 1.0 1.5mm ή ως σας αίτημα |
3 αυτοκόλλητη λουρίδα 1mm παχύ SS201 304 ανοξείδωτου ίντσας
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
| Επιφάνεια: | BA |
Φύλλο 316 316L 6 - 10mm πιάτων ανοξείδωτου ακρών μύλων
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 316 316L 316Ti |
| Πάχος: | 6/8/9/10mm |
σπείρα 2507 ακρών μύλων ανοξείδωτου 1000mm 316 201
| Όρος τιμών: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
|---|---|
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
| Μετά από την πώληση: | Οποιοδήποτε ποιοτικό πρόβλημα που βρίσκεται επάνω στην παραλαβή των αγαθών, απεριόριστη επιστροφή |
Διακοσμητικά περιτυλίγματα 310s 904l Ζεστά κυλούμενα ψυχρά τραβηγμένα περιτυλίγματα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
AISI 310s Ζεστό τυλιγμένο περιτύλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 1,2 mm-10 mm
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
καθορίζοντας λουρίδα 0.9mm ανοξείδωτου 304 409 σπείρα λουρίδων SS
| Υλικό: | AISI 201.304 |
|---|---|
| Βαθμός: | 200.300 σειρές |
| Μήκος: | 5800 χιλ. ή ως απαίτηση |

