Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel strip coil ] αγώνας 136 προϊόντα.
καθορίζοντας λουρίδα 0.9mm ανοξείδωτου 304 409 σπείρα λουρίδων SS
| Υλικό: | AISI 201.304 |
|---|---|
| Βαθμός: | 200.300 σειρές |
| Μήκος: | 5800 χιλ. ή ως απαίτηση |
σπείρα 2507 ακρών μύλων ανοξείδωτου 1000mm 316 201
| Όρος τιμών: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
|---|---|
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
| Μετά από την πώληση: | Οποιοδήποτε ποιοτικό πρόβλημα που βρίσκεται επάνω στην παραλαβή των αγαθών, απεριόριστη επιστροφή |
AISI ASTM JIS 403 Grade 201 304 SS Coils Cold Roll Stainless Steel Strip Coil Κατασκευαστές στην Κίνα
| Ονομασία του προϊόντος: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
5mm 24G λουρίδες Χ 5/16» κάμπτοντας χάλυβα ανοίξεων 500mm C75
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Φύλλο 3mm πιάτων ανοξείδωτου Jisco Baosteel καθρέφτης 201 304 316 HL 310s 2205 2b
| Πρότυπα: | ASME, ASTM, ΤΟ EN, BS, ΜΒ, DIN, JIS, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| Πάχος: | Λεπτό φύλλο: παχύ πιάτο 0.1mm3mm: πρόσθετο παχύ πιάτο 3mm16mm: 16mm115mm |
Διατρυπημένος ASTM καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου πλέγματος 0.5 χιλ. SS201 SS410 που γυαλίζεται
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Πάχος: | 0.10mm15.0mm |
316l σπείρα 0.5mm λουρίδων SS 316 σπείρες ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, ζωγραφική/πετρέλαιο |
| Μήκος: | 2000-6000 χιλ. |
440c 304 καυτό - κυλημένες σπείρες 1/2» OD Χ 50 FT ανοξείδωτου
| Υλικό: | SS 316 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
0.25 - η σπείρα σπειρών ανοξείδωτου 2.5mm Tisco cold-rolled 304 316L 201 430 2B
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 201 430 |
| Πάχος: | 0.253.0mm |

