Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel round bar ] αγώνας 49 προϊόντα.
ASTM 201 πιάτο 6mm ανοξείδωτου μέταλλο 430 με το μύλο ποδιών 4*8 τελειώνει
| Προσαρμοσμένο πλάτος: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αντοχή στη διάβρωση σε υψηλή θερμοκρασία |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
4000mm cold-rolled πιάτα χάλυβα κραμάτων φύλλων 34CrNiMo6 ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Μήκος: | 10004000mm |
| Ναυτιλία: | Φορτίο θάλασσας |
ανοξείδωτος φωτεινός χάλυβας φραγμών SS 304L Astm A276 διαμέτρων 8mm με το σύνολο που περνιέται κλωστή
| Υλικό: | 304L |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 8mm |
| Μήκος: | 5.8metre |
1.5» πάχος Sch80 904L 304 άνευ ραφής σωλήνες σωλήνων ανοξείδωτου με την επιφάνεια στιλβωτικής ουσίας
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | 904L/420/316/304 σειρά |
| Μήκος: | 5800/6000mm |
άνευ ραφής SS 304 Sch 10 σχέδιο 20 DIN 2391 DIN 2448 σωλήνων 304l 306l
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/8K/Mirror/No.1, κ.λπ. |
|---|---|
| Μήκος: | 112m |
| Βαθμός χάλυβα: | 200/300/400 σειρά |
Στρογγυλό SS 304 χωρίς συγκόλληση σωλήνας ASTM A312 TP304 3m 6m 304l
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Μήκος: | 10006000mm |
10 χιλιοστών 16 χιλιοστών St37 Q235b Hr Τετραγωνισμένη πλάκα σιδήρου
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
202 309 321 2» Sch 40 σωλήνας SS 10mm 12mm χωρίς συγκόλληση
| Υλικό: | Χρώμιο μολυβδαίνιου νικελίου υδρογόνου |
|---|---|
| Μήκος: | 112m |
| Dia: | 5.5200mm |
ETP ηλεκτρολυτικό πετρέλαιο φύλλων λευκοσιδήρου που συσκευάζει τη λεπτή φωτεινή επιφάνεια 4.0mm 0.3mm
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικό Φύλλο Λευκοσιδήρου |
|---|---|
| Υλικό: | ETP ηλεκτρολυτικός λευκοσίδηρος |
| Πάχος: | 0.14.5mm, 0.2mm~4.0mm |

