Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel round bar ] αγώνας 49 προϊόντα.
1.1240 1,1260 λουρίδα χάλυβα ανοίξεων άνθρακα 65G 65Mn4 66Mn4 65mn
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
316L 410 καυτές ελασματοποιημένες εν ψυχρώ σπείρες 316 λουρίδων ανοξείδωτου σπειρών ανοξείδωτου βαθμός
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 16mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 202000mm |
Ελαφριά πλάκα χάλυβα άνθρακα Sae 1006 1008 1017 AISI
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο, σχισμή, στρογγυλό |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000 mm-12000 mm |
| Υλικό: | χάλυβα άνθρακα |
253Ma λουρίδες 316 ντούμπλεξ 2205 2507 254SMO μετάλλων ανοξείδωτου 1.2mm
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15mm - 4.00mm |
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
Ss400 Ms Τετράγωνα δάπεδα 2,5 mm παχιά τετράγωνα πλακάκια από χάλυβα για αντιστροφή
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλα από κράμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Μηχανήματα, Ναυπηγεία, Κεταλλεία, Κωνσταντινούπολη κλπ. |
| Χρώμα: | RAL |
430 γυαλισμένες λουρίδες 0.9mm επιφάνεια Decoiling ανοξείδωτου 150mm 2B
| Υλικό: | AISI 201,304,309S |
|---|---|
| Βαθμός: | 200.300 σειρές |
| Μήκος: | 1500 χιλ. ή ως απαίτηση |
Astm A36 Αντίσταση στη διάβρωση των φύλλων από χάλυβα άνθρακα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
3/8» λέβητας 4x8 3/4 φύλλων χάλυβα άνθρακα» 1/8» 1/4» φύλλο ήπιου χάλυβα 8mm 6mm 5mm
| Πάχος: | 5120mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας άνθρακα |
| Δοκιμή: | BV/SGS-Mtc |
cold-rolled 316L 310S ράβδοι ανοξείδωτου 2.5mm πάχος γύρω από τους φραγμούς
| Υλικό: | 304/316L/310S |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 2.5mm |
| Μήκος: | 16m |
3/8 πιάτα 5mm 6mm 7mm 8mm» 1/8» 1/2» 1/4» 304 ανοξείδωτου
| Μήκος: | 5.8m, 6m ή ως σας 5.8m, 6m ή ως σας απαίτηση απαίτησης, |
|---|---|
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0.33mm |

