Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel round bar ] αγώνας 49 προϊόντα.
420 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κόψιμο, κάμψη, τρύπηση κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2mm500mm |
| Διάρκεια: | 16m |
χάλυβας κραμάτων 30mm Dia 40CrMo 20CrMo 42CrMo4 γύρω από το προϊόν φραγμών
| Βαθμός: | ASTM 1045/GB 45/JIS S45C/SS400, ASTM 1045/GB 45/JIS S45C/SS400 |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Μήκος: | 312m |
Hastelloy β-2 προϊόντα Hastelloy γ-22 χάλυβα κραμάτων κράμα νικελίου γύρω από τους φραγμούς
| Βαθμός: | Νικέλιο, hastelloy c22 |
|---|---|
| Αντίσταση (μΩ.m): | Βάση |
| Τελευταία δύναμη (MPA ≥): | 690 |
AISI 6mm Ατσάλινη ράβδος τετραγωνική άκρη υψηλή αντοχή στη τράβηξη
| Εκτέλεση επιφάνειας: | Φωτεινός, μαύρος, γυαλισμένος, κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2mm500mm |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
20 πάχος ASTM 5115 καυτό - κυλημένα χαμηλά πιάτα χάλυβα κραμάτων άνθρακα με την καλή ιδιότητα συγκόλλησης
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 20mm |
| Μήκος: | 6000MM |
ακτίνα 316 ανοξείδωτου Χ πάχους 735mm 321 904l καυτά - κυλημένος
| Πάχος: | 4.0mm8.0mm |
|---|---|
| Πάχος φλαντζών: | 8mm - 64mm |
| Πλάτος φλαντζών: | 50400mm |
ανοξείδωτο βαθμού 10mm Dia SS 430 γύρω από το φραγμό με γυαλισμένο φωτεινό που χρησιμοποιείται για Contruction
| Υλικό: | 400series |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 10150mm |
| Μήκος: | 112m |
Q235β Ζεστό ελαστικοποιημένο χάλυβα άνθρακα Τετράγωνα φύλλα A36 Εμφυτοποιημένη πλακέτα χάλυβα με διαμαντένιο σχέδιο
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
1.8-8.0mm Σκώλος Q235 Q345 Hr Ms Πλάκα θερμής έλασης από χάλυβα άνθρακα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |

