Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel round bar ] αγώνας 49 προϊόντα.
βήμα SS 400 πατωμάτων πάχους 8x4fts 3mm πιάτο επιπέδων ήπιου χάλυβα
| Βαθμός: | SS400 |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm 150mm |
| Εφαρμογή: | παραγωγή του φράκτη, ξύσιμο |
5/16» 5/8» βαθμός S355 43a 350 250 1.5mm 3mm 5mm 6mm πιάτων ήπιου χάλυβα 4x8 για το μαγείρεμα
| Βαθμός χάλυβα:: | s20c |
|---|---|
| Τεχνική: | Τραβηγμένος στο κρύο και καυτός - κυλημένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, κοπή |
ASTM A29 A29M 04 πιάτα 5mm χάλυβα κραμάτων 10mm καθολικό παλτό ψευδάργυρου προστασίας
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Μήκος: | 10004000mm |
| Ναυτιλία: | Φορτίο θάλασσας |
Smooth-Bore 2» 1/2» 3/16» 5/16» 1/4» 316l 304 άνευ ραφής σωλήνωση 3/8 ανοξείδωτου 321 316
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Μήκος: | 10006000mm |
άνευ ραφής σωλήνας 304 ανοξείδωτου 22mm τραβηγμένος στο κρύο ωστενιτικός 316 321 5» 6» 7»
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Μήκος: | 10006000mm |
Στρογγυλός χωρίς συγκόλληση σωλήνας 310 SS ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
| Υλικό: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος, κύκλος, επίπεδος, γωνία, τετράγωνο, |
| Διάμετρος: | 1mm 400mm |
Φύλλο 3mm πιάτων ανοξείδωτου Jisco Baosteel καθρέφτης 201 304 316 HL 310s 2205 2b
| Πρότυπα: | ASME, ASTM, ΤΟ EN, BS, ΜΒ, DIN, JIS, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| Πάχος: | Λεπτό φύλλο: παχύ πιάτο 0.1mm3mm: πρόσθετο παχύ πιάτο 3mm16mm: 16mm115mm |
πάχος astm-A36 1030mm και υλικό φύλλο χάλυβα υψηλού άνθρακα Q235
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| επιφάνεια: | πετρέλαιο, ο Μαύρος, που γαλβανίζεται |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία θαλάσσιων λιμένων |
3mm cold-rolled ανοίξεων λουρίδα χάλυβα ανοίξεων χάλυβα λουρίδα που γυαλίζεται οριζόντια
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
λουρίδες χάλυβα ανοίξεων βαθμού πάχους 65mn 0.88mm που χρησιμοποιούνται για το πριόνι κοπής
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

