Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
8mm τιμή φύλλων ανοξείδωτου πάχους AISI 316 304 cold-rolled ανά κλ
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| πάχος: | 410.0mm |
| Πλάτος: | 601200mm |
2B cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου επιφάνειας AISI 316L
| Υλικό: | 304 316L 316Ti |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm ή ως απαίτηση του πελάτη |
| πάχος: | 0.32.5mm ή προσαρμόζουν |
201 202 304 316 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 5 mm 6 mm πάχος 4x8 μέτρο 20
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | πλάτος 100-1500 mm, μήκος 500-6500 mm |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
904 cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου για το πιστοποιητικό CE κατασκευής
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 904 |
| Πάχος: | 0.3100mm |
Ss 316 304 2b Επιφανειακή ανθεκτική στη διάβρωση ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Δενόρισμα/Προϊόντα κουζίνας/Χημική βιομηχανία |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη μύλων/σκισμένη άκρη |
| Κωδικός ΕΣ: | 7219340000 |
Το BA 2B τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο που 304 ανοξείδωτου 316 309 προσάρμοσαν 3mm
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 309 |
| Πάχος: | 0.5500mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
304 321 310s Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα βουρτσισμένη επιφάνεια BA ψυχρής έλασης
| Πρότυπο: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Cold-rolled το AISI πιάτο 2B φύλλων ανοξείδωτου τελειώνει 1219x2438mm 3mm
| Υλικό: | 434 |
|---|---|
| Πάχος: | 3.0mm |
| Πλάτος: | 1220mm |
SGS AISI 304L 316L 410 φύλλο ανοξείδωτου BA 0.5mm - 50mm που τελειώνουν
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/ 304L |
| Πάχος: | 0.3100mm |
Cold-rolled ASTM πιάτο 6mm φύλλων ανοξείδωτου παχύς καθρέφτης BA
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |

