Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] αγώνας 256 προϊόντα.
Cold-rolled σατέν 0.3mm φύλλων BA ανοξείδωτου επιφάνειας ASME 2b για τη διακόσμηση
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 430 |
| Πάχος: | 0,25-1,5 χλστ |
201 304 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 5.0 - 15.0mm Μεταλλική Επιφάνεια Θερμής Έλασης
| πρότυπο: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
Μπισκότο που ψήνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 304 φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου 2b καθρέφτης #8
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 3mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 5001200mm |
Φωτεινά κυλημένα φύλλα ανοξείδωτου μεταλλινών 2.5 3.0mm 304 πιάτο 316L 4ftx8FT
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316l |
| Πάχος: | 0.25mm~20mm |
Η καλή ποιότητα από TISCO 0.23.0mm AISI 430 201 304 316 317 cold-rolled φύλλο 2B ανοξείδωτου τελειώνει τα πόδια 4*8
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM A240 |
| Βαθμός: | 317.304/304L, 301S, 316L, 316 |
Cold-rolled καθρέφτης φύλλο 304 316L 430 μισό σκληρό 2B 0.08mm - 3mm ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm6mm |
| Υλικό: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Το BA 2B cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
Πίνακες από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 2B BA 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | 4x8 φύλλο φύλλων ανοξείδωτου |
| Λιμάνι: | Σαγκάη |
Η άλεση του φωτεινού φύλλου ανοξείδωτου καλύπτει 0.28mm 201 J3 304 Hairline επιφάνεια 8k
| πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Πάχος: | 0.28~3mm ή προσαρμοσμένος |
Φύλλο 14ga 304 316 310S 317 ανοξείδωτου Tisco μετάλλων κρύος μετρητής Rolled16
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Πάχος: | 10ga 12ga 14ga 16ga |

