Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolling steel ] αγώνας 684 προϊόντα.
Ο καθρέφτης 6mm SS φύλλα ανοξείδωτου 0.3mm 2b τελειώνει 202 304 304l Rohs
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 202 304 304l |
| Πάχος: | 0.3mm120mm |
304 321 310s Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα βουρτσισμένη επιφάνεια BA ψυχρής έλασης
| Πρότυπο: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου 0.1mm 2B BA 316 100mm για την κατασκευή
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
Cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου AISI 316L 316Ti καυτό - κυλημένα πιάτα ανοξείδωτου 10mm
| ΚΑΤΑΣΜΑΤΙΚΟ: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Επεξεργασία ακρογωνίων: | Slit, Round, Deburr, κ.λπ. |
| Επέκταση: | 46%-50% |
3 αυτοκόλλητη λουρίδα 1mm παχύ SS201 304 ανοξείδωτου ίντσας
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
| Επιφάνεια: | BA |
SUS 309S 405 συγκολλητικές λουρίδες 0.5mm ανοξείδωτου
| Υλικό: | SS 309S |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
Cold-rolled φύλλο 316L ανοξείδωτου συνήθειας μέγεθος με την επιφάνεια HL
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 316/ 316L |
| Πάχος: | 0.3200mm |
AISI 304 cold-rolled φύλλο 100mm ανοξείδωτου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο μερών μετάλλων
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Το SS 2B αντανακλά την ελασματοποιημένη εν ψυχρώ επιτροπή φύλλων 317L 410S ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
304 cold-rolled 4x8 φύλλα 2400mm ανοξείδωτου αντιδιαβρωτικά
| πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 |
| Πάχος: | 0.33.0mm |

