Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolling steel ] αγώνας 684 προϊόντα.
304l 316l cold-rolled το φύλλο ανοξείδωτου που βουρτσίστηκε τελειώνει 0,1 χιλ. 0.2mm 0.05mm X 100mm X 2000mm
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
ASTM A36 Μαύρο σίδηρο Χάλυβα χάλυβα 0,6 mm για οικοδομικά υλικά
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Διάρκεια: | 10006000mm |
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα DX51D SGCC επίστρωμα για το φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής cold-rolled
| Τύπος spangle: | Πούλια Minimium |
|---|---|
| Σκληρότητα: | Mid Hard |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή αντίσταση διάβρωσης |
En 10107 M400-50a Σιλικόνιο χαλύβδινο φύλλο σπείρα ψυχρά έλαση μη προσανατολισμένη
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα |
|---|---|
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, σκληρό |
| Άρθρο: | ISO9001 πρότυπα |
A653M Astm A653 cold-rolled ο γαλβανισμένος βαθμός 50 JIS G3302 σπειρών Q195 χάλυβα
| Εμφάνιση: | πούλια ή καμία πούλια |
|---|---|
| Πάχος: | 0.153mm |
| Χρώμα: | Ασήμι |
304 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Σκληρότητα: | Ελαφρύ, μισό σκληρό, πλήρως σκληρό |
|---|---|
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Δοκιμή: | SGS |
4000mm cold-rolled πιάτα χάλυβα κραμάτων φύλλων 34CrNiMo6 ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Μήκος: | 10004000mm |
| Ναυτιλία: | Φορτίο θάλασσας |
Cold-rolled cOem φύλλο 3/16 φύλλο Aisi 304 BA 3mm 5mm και 6mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
Το BA 2B cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
Cold-rolled καθρέφτης φύλλο 304 316L 430 μισό σκληρό 2B 0.08mm - 3mm ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm6mm |
| Υλικό: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |

