Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel coil ] αγώνας 398 προϊόντα.
Το φύλλο ανοξείδωτου υψηλής ακρίβειας καλύπτει 201 316 317L 904L πυκνά
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Πάχος: | 0.15mm10mm ή προσαρμοσμένος |
4mm cold-rolled φύλλο 4 " X8» Aisi 201 ανοξείδωτου 430 403 μεταλλικό πιάτο καθρεφτών 2B 8K
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 430 403 |
| Πάχος: | 0.124.0mm |
Cold-rolled σατέν 0.3mm φύλλων BA ανοξείδωτου επιφάνειας ASME 2b για τη διακόσμηση
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 430 |
| Πάχος: | 0,25-1,5 χλστ |
Astm 410 430 cold-rolled επιφάνεια φύλλων ανοξείδωτου 5.0mm HL μαγνητική
| Πιστοποίηση: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Βαθμός: | 430 410 |
| Πάχος: | 4.012.0mm |
το Hairline ανοξείδωτο χαραγμένο φύλλο PVD πάχους 0.123.0mm έντυσε το ασημένιο διακοσμητικό πιάτο
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 |
| Πάχος: | 0.1300mm |
Cold-rolled φύλλο 0.3100mm ανοξείδωτου συνήθειας το AISI πιάτο με τον καθρέφτη 2B τελειώνει
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/316L |
| Πάχος: | 0.3100mm |
Το φύλλο ASTM 304 cold-rolled HL 8K SS τελειώνει το πιάτο ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316L |
| Πάχος: | 0.3150mm |
Παχύ ανοξείδωτο cold-rolled φύλλο ΜΒ 304 πιάτο 0,3 - 200mm
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/ 316 |
| Πάχος: | 0.3150mm |
Cold-rolled ASTM πιάτο 6mm φύλλων ανοξείδωτου παχύς καθρέφτης BA
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Aisi 2507 οξέα αντίστασης πάχους πιάτων 304L 3.0mm ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/ 304L |
| Πάχος: | 3.0100mm |

