Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel coil ] αγώνας 398 προϊόντα.
Το BA 2B τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο που 304 ανοξείδωτου 316 309 προσάρμοσαν 3mm
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 309 |
| Πάχος: | 0.5500mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
Cold-rolled φύλλο 304 316 430 1.5mm 1mm ανοξείδωτου TISCO ASTM με την άκρη σχισμών
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 316 430 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου 0.1mm 2B BA 316 100mm για την κατασκευή
| Πρότυπα: | ΜΒ, AISI ASTM ΜΒ JIS DIN BS |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Πάχος: | 0.13.0mm ή ως αίτημα |
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου TISCO που αλέθει φωτεινά 0,35 - 2.50mm 304 316 316L 430
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, ΜΒ, JIS, DIN, το En |
|---|---|
| Βαθμός: | 316L 304 201 430 |
| Πάχος: | 0.35-2.50 |
Τα SS 301 316L 304 BA JIS τελειώνουν το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο ανοξείδωτου με 0.252.5mm παχιά
| Πρότυπα: | EN10088-2, GB3280 |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 316L 304,300series |
| πάχος: | 0.252.5mm |
SGS AISI 304L 316L 410 φύλλο ανοξείδωτου BA 0.5mm - 50mm που τελειώνουν
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/ 304L |
| Πάχος: | 0.3100mm |
COem πιάτων JIS φύλλων ανοξείδωτου AISI 304 cold-rolled με την επιφάνεια BA
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/316/316L |
| Πάχος: | 0.580mm |
Cold-rolled πιάτο φύλλων ανοξείδωτου ASTM ΜΒ JIS 1mm - 3mm παχιά
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 |
| Πάχος: | 0.3150mm |
τα φύλλα ανοξείδωτου 316l 304l καλύπτουν τον ενώνοντας στενά καθρέφτη 2200mm που γυαλίζεται
| Πρότυπα: | JIS, ASTM, DIN, ΤΟ EN, JIS, AISI, ΜΒ, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
Καθρέφτης 202 πιάτο 10mm βαθμός 201 316l ανοξείδωτου βαθιών σχεδίων ASTM
| Πρότυπα: | JIS, ASTM, DIN, ΤΟ EN, JIS, AISI, ΜΒ, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 3.0100mm |

