Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet 3mm thick ] αγώνας 139 προϊόντα.
Cold-rolled σατέν 0.3mm φύλλων BA ανοξείδωτου επιφάνειας ASME 2b για τη διακόσμηση
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 430 |
| Πάχος: | 0,25-1,5 χλστ |
14 cold-rolled μετρητής πιάτα φύλλων 2500x1250 SS ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.46.0mm |
| Μήκος: | 10006000mm |
Μπισκότο που ψήνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 304 φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου ανοξείδωτου 2b καθρέφτης #8
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 3mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 5001200mm |
Φύλλα ανοξείδωτου ΜΒ 304 cold-rolled 110mm αντίσταση σκουριάς
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 |
| Πάχος: | 0.3110mm |
cold-rolled σπείρα 3mm φύλλων ανοξείδωτου 316L 304L πλάτος 1500mm
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 316L 304L |
| Πάχος: | 0.23.0mm |
Astm 316 φύλλα ανοξείδωτου 316l 0.5mm En1.4401 1,4404 ανοπτημένα κυλημένα
| πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
1,6 χιλ. 1,5 χιλ. 1,2 τέρμα 2520 καθρεφτών μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου χιλ. 316l 8k
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Πλάτος: | 5001500mm ή προσαρμόζουν |
μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 316 3mm 2mm που διατρυπιέται ή όχι πιάτο 316l
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| πάχος: | 0.25 - 3mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 10002000mm, 600mm - 1500mm ή προσαρμοσμένος |
Φύλλο ανοξείδωτου ASTM A240 0.3mm cold-rolled αντιδιαβρωτικό
| Πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 410, 410S, 430, 304,316L, 316, 301 |
| πάχος: | 0,3 3mm |
cold-rolled φύλλο 400mm ανοξείδωτου 3mm SUS πιάτο περικοπών 304 316L
| Πρότυπα: | ASTM, SUS, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 202 301 304 304l 316 316l 310 410 430 |
| Πάχος: | 0.2400mm |

