Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ mild steel plate grade 250 ] αγώνας 9 προϊόντα.
5/16» 5/8» βαθμός S355 43a 350 250 1.5mm 3mm 5mm 6mm πιάτων ήπιου χάλυβα 4x8 για το μαγείρεμα
| Βαθμός χάλυβα:: | s20c |
|---|---|
| Τεχνική: | Τραβηγμένος στο κρύο και καυτός - κυλημένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, κοπή |
Ένδυση SSAB 500 - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα 15mm πιάτο χάλυβα 500 Bhn
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3mm100mm |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα |
1.8-8.0mm Σκώλος Q235 Q345 Hr Ms Πλάκα θερμής έλασης από χάλυβα άνθρακα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
μέταλλο φύλλων χάλυβα άνθρακα 4mm 3mm Astm προμηθευτές φύλλων χάλυβα άνθρακα A36 1023 1020 1018 1010
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5100mm |
| Τύπος: | πιάτο χάλυβα |
Επικαιροποιημένα προϊόντα από χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Ναυπηγική, Μηχανήματα, Πιεστικά Πλοία |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο, σχισμή, στρογγυλό |
| Τύπος: | Φύλλα |
Q235 Ms Διαμαντένιο χαλύβδινο χαλύβδινο χαλύβδινο χάλυβα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
Astm A36 Αντίσταση στη διάβρωση των φύλλων από χάλυβα άνθρακα
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Επέκταση: | 20-25% |
Cold-rolled χρώμιο χάλυβας 2500mm σπειρών σπείρα φύλλων ΓΠ AISI
| Βαθμός: | A36 / Q235B |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Μήκος: | 612m ή όπως απαιτείται |
Πλήρες σκληρό μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Πάχος: | 0.1510.0MM |
1

