Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolling steel ] αγώνας 684 προϊόντα.
σίδηρος 202 πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 12.0mm SS304 ανοπτώντας πάστωμα
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 316L 310S |
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
TISCO 201 φύλλο 430 ανοξείδωτου ανόπτηση πιάτων 904L 4x8 316l
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 310S 430 904L |
| Πάχος: | 3.015mm |
Φύλλο 316 420 430 επιφάνεια 304 1000mm ανοξείδωτου μύλων POSCO 14ga 10ga 2B
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Πάχος: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
A284GRB ODM Ελαφρύ χάλυβα θερμά κυλίνδρους 3-8MT
| Βάρος της τροχιάς: | 3-8MT |
|---|---|
| Διάρκεια: | 10006000mm |
| Διάμετρο: | 1000-2000 χιλιοστά |
1045 Χάλυβα άνθρακα θερμής έλασης ανθεκτικό στην φθορά 0,5 mm
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο, σχισμή, στρογγυλό |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000 mm-12000 mm |
| Υλικό: | χάλυβα άνθρακα |
440c 304 καυτό - κυλημένες σπείρες 1/2» OD Χ 50 FT ανοξείδωτου
| Υλικό: | SS 316 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
3/8» το ανοξείδωτο έσκισε τη σπείρα SS 202 σπειρών Ss316
| Υλικό: | SS 310 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
Σπείρα 3/4 ίντσα 201 φύλλων ανοξείδωτου σπείρα SS 304 316L
| Βαθμός: | 200.300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 5800 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Πλάτος: | 2500 χιλ. ή ως απαίτηση |
ASTM AISI 430 SS 316 πιάτα No.1 2B φύλλων 316L ανοξείδωτου Inox τελειώνει
| Βαθμός: | 430 316 316L |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm, 3100mm |
| Πλάτος: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
304 κυλημένα ανοπτημένα φύλλα 60mm ανοξείδωτου πιάτο ακρών μύλων ASTM
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Πάχος: | 0.460mm |
| Μήκος: | 10006000mm |

