Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ cold rolling steel ] αγώνας 684 προϊόντα.
2B 316 διακοσμητικό 40mm πιάτο φύλλων ψυχρής έλασης ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 310 316 |
| Πάχος: | 20100mm |
Cold-rolled ASTM πιάτο 6mm φύλλων ανοξείδωτου παχύς καθρέφτης BA
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
316L Hairline 304 cold-rolled φύλλο 16 ανοξείδωτου επιτροπή μετρητών
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Πάχος: | 20100mm |
Καθρέφτης πιάτων φύλλων ανοξείδωτου SS304 430 ο cold-rolled τελειώνει διακοσμητικό
| Πρότυπα: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
Cold-rolled χρώμιο χάλυβας 2500mm σπειρών σπείρα φύλλων ΓΠ AISI
| Βαθμός: | A36 / Q235B |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
| Μήκος: | 612m ή όπως απαιτείται |
Cold-rolled ASTM σκισμένη άκρη φύλλων AISI 10mm πιάτων ανοξείδωτου πυκνά
| Πρότυπο: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | 321 |
| Πάχος: | 0.15120mm |
Μηά πούλια cold-rolled το γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα στη σπείρα SGCC SGCD JIS G3302
| Εμφάνιση: | πούλια ή καμία πούλια |
|---|---|
| Πάχος: | 0.153mm |
| Χρώμα: | Ασήμι |
304 0,3 mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Δάχος: | 0.33mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων πιάτων σκαφών βιομηχανίας διακοσμήσεων κατασκευής |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Κρύο έλασμα |
Εξαιρετικά σκληρό cold-rolled 30x φύλλο 304 11 μετρητής 12 ανοξείδωτου μετρητής
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, SUS |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Τελειώστε: | Απαίτηση |
Cold-rolled φύλλο 316 ανοξείδωτου BA επιφάνεια μέγεθος συνήθειας πιάτων
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Βαθμός: | 304/304L/316 |
| Πάχος: | 0.3300mm |

