Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ 316 stainless steel plate ] αγώνας 356 προϊόντα.
24X24 316 0.5mm ορθογώνια άκρη μύλων φύλλων πιάτων χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πλάτος: | 12402000mm |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
Cold-rolled φύλλο πιάτα ανοξείδωτου SS 201 316 310S 3mm με την επιφάνεια 2B
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 304 310S 316L |
| Πάχος: | 3.0mm |
Hairline πιάτο 5.0mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM φύλλων ανοξείδωτου BA
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ΜΒ JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 304 310S 316L |
| Πάχος: | 5.0mm |
Το BA 2B cold-rolled το πιάτο φύλλων ανοξείδωτου άκρη μύλων 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM AISI ΜΒ DIN JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321/310s/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.12mm10.0mm |
Φωτεινά κυλημένα φύλλα ανοξείδωτου μεταλλινών 2.5 3.0mm 304 πιάτο 316L 4ftx8FT
| πρότυπα: | ASTM A240 |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316l |
| Πάχος: | 0.25mm~20mm |
2mm 22 HL 316L 904L 317 cold-rolled 2B συγκόλλησης μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου μετρητών
| Πρότυπα: | JIS G4303、 JIS G4311、 JIS G4305 |
|---|---|
| Βαθμός: | 301L, S30815, 301, 316Ti, 316L, 321, 410S, S32304, 204C2, 425M |
| Πάχος: | 0.123.0mm/4.060mm |
Ο καθρέφτης 6mm SS φύλλα ανοξείδωτου 0.3mm 2b τελειώνει 202 304 304l Rohs
| Πρότυπα: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 202 304 304l |
| Πάχος: | 0.3mm120mm |
Γυαλισμένα φύλλα 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft ανοξείδωτου BA με το μετρητή 20
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, ΤΟ EN, AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πάχος: | 2.015mm, 6mm |
201 202 304 310l 904l Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Δενόρισμα/Προϊόντα κουζίνας/Χημική βιομηχανία |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη μύλων/σκισμένη άκρη |
| Κωδικός ΕΣ: | 7219340000 |
0.25 - η σπείρα σπειρών ανοξείδωτου 2.5mm Tisco cold-rolled 304 316L 201 430 2B
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 201 430 |
| Πάχος: | 0.253.0mm |

