Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Γαλβανισμένες σπείρες χάλυβα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα Ppgi
-
Πλάκα από ατσάλινο κασσίτερο
-
Τετραγωνικός σωλήνας ήπιου χάλυβα
-
Σπείρες χάλυβα άνθρακα
-
Φύλλα χάλυβα άνθρακα
-
Ένδυση - ανθεκτικά πιάτα χάλυβα
-
Φύλλο χάλυβα αργιλίου
-
Σωλήνας χάλυβα χαλκού
-
Φραγμός χάλυβα χαλκού
-
Σπείρα φύλλων χαλκού
-
Σχεδιαγράμματα δομικού χάλυβα
-
John Fairbankη λουρίδα ανοξείδωτου με την καλή ποιότητα και την υπηρεσία υπαλλήλων πωλήσεων είναι πολύ good.i όπως αυτήν την επιχείρηση που ελπίζω μπορώ να εργαστώ με το σας πάλι -
RickyΣυνεργαστείτε με μια δοκιμαστική διαταγή. Η υπηρεσία είναι άριστη και η τιμή είναι πολύ καλή. Η ποιότητα των προϊόντων είναι εξασφαλισμένη και μπορεί να σταθεί την επιθεώρηση -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Άγριο σκανταλιάρικο παιδίτο αγαθό, η γαλβανισμένη ποιότητα σπειρών χάλυβα είναι καλό και το ι donot βλέπει σπασμένο σε them.that είναι συμπαθητικό -
FleuriauΗ ταχύτητα αποστολών είναι πολύ γρήγορη, και οι απαιτήσεις μπορούν να με συναντήσουν. Ο πωλητής είναι πολύ αρμόδιος. -
Krouma600 316L τόνοι πιάτων ανοξείδωτου, παράδοση γρήγορα. Η JO εργάστηκε πολύ σκληρά για με στο σχέδιο συσκευασίας. Το εκτιμώ πάρα πολύ. -
Pedro Ngeru MainaΗ συνομιλία ήταν πολύ ευχάριστη και επαγγελματική. Όλα τα προβλήματα μπορούν να λυθούν. Εντούτοις, η τιμή υπολείπεται ακόμα του επιθυμητού στόχου. Ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε την επόμενη φορά -
Andrew Greg - Τουρκίααυτό είναι η δεύτερη διαταγή λ αγοράζει αυτήν την επιχείρηση, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή, ίδιο πράγμα όπως η ποιότητα .we europure θα πάει στο ccooperate με αυτήν την επιχείρηση. -
Chard Kilar Mechile - Braziτο φύλλο ανοξείδωτου 200 τόνου προσεγγίζεται στις 10 Οκτωβρίου 2014, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή., παραδίδει το χρόνο είναι πολύ γρήγορη αυτό είναι πολύ τυχερή εμείς βρίσκει αυτό το εργοστάσιο -
Pongpol pluemsati-ΤαϊλάνδηΗ ποιότητα είναι πολύ υψηλή και χρόνος παράδοσης πολύ γρήγορα, θέλουμε να κάνουμε μακροχρόνιες επιχειρήσεις όρων με αυτήν την επιχείρηση
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel coil ] αγώνας 398 προϊόντα.
σπείρα 201 2B SS BA 8K χαραγμένη HL πάχος 0.1mm - 3.0mm
| Υλικό: | 304/ 316/201/430/409L/410/321/904L/2205/2507 |
|---|---|
| Αντίσταση διάβρωσης: | Υψηλός |
| Μαγνητικές ιδιότητες: | Non-Magnetic ή μαγνητικός |
Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει τυλιχθεί με κρύο για βιομηχανικές εφαρμογές
| Payment: | T/T, L/C, Western Union,OA |
|---|---|
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
Κουρτίνα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 201 430 410 202 304 316l 410
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1"Καθρέφτης, γυαλιστερό, λαμπερό" |
| Δείγμα: | Το δείγμα είναι διαθέσιμο |
Εταιρεία κατασκευής σπείρας από ανοξείδωτο χάλυβα Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 1mm 2mm 3mm Σπείρες από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 6001500mm |
| Δάχος: | 0.120.2mm |
304 430 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Κύλινδρο 2B BA 4K Επιφάνεια Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Θέρμανση
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 600-1500mm, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Δάχος: | 0.12-0.2mm, μπορεί να προσαρμοστεί. |
201 304 316 410 Τύπος Ζεστόσφαιρο Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα ASTM
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
| Διάμετρο: | 600-1500mm, μπορεί να προσαρμοστεί |
200/300/400 σειράς ψυχρά έλασης 1 mm τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα 201 301 304 316 321 2b τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
| Δάχος: | 0.12-0.2mm, μπορεί να προσαρμοστεί. |
Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 201 304 316l 409 410 430 din 1.4305 ss 403 301 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Υλικό: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β/ΒΑ/8Κ/Αριθ.1/Αριθ.3/Αριθ.4/ΗΛ,φτιαγμένο,εκκ. |
| Δάχος: | 0.12-0.2mm, μπορεί να προσαρμοστεί. |
201 202 304 304L 316 316L 430 Κρύο/Θερμοσυσταμένο περιτυλίγμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | (RM/MPa) 520 |
AISI ASTM JIS 403 βαθμός 201 σπείρα ανοξείδωτου 304 σπειρών SS cold-rolled για τη διακόσμηση
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1"Καθρέφτης, γυαλιστερό, λαμπερό" |
| Δείγμα: | Το δείγμα είναι διαθέσιμο |

